زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان اعلام شد

رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در 20 و 21 خرداد ماه با هماهنگی ستاد ملی کرونا برگزار می شود.
تاریخ خبر 1400/03/06

، الهام یاوری در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها، در اردوگاه شهید باهنر تهران، از تمهید مقدمات ثبت‌نام و شرکت تیم‌های ملی المپیاد دانش‌آموزی در مسابقات بین‌المللی و برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی و حضوری، خبر داد و اظهار کرد: در خصوص زمان برگزاری آزمون مدارس استعدادهای درخشان که روزهای پنج شنبه 20 و جمعه 21 خردادماه انجام می شود، هماهنگی‌های لازم با ستاد ملی کرونا انجام شده است.

وی افزود: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیش از 2 متر، و در 2500 حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

یاوری تصریح کرد: به استان‌ها توصیه می‌شود پیش‌بینی لازم در خصوص قطع احتمالی برق در روزهای برگزاری آزمون را داشته باشند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ادامه داد: دانش‌آموزان پایه‌های هفتم و دهم شرکت کننده در آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان، پس از پذیرش قطعی، باید نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: در صورتی که پذیرفته‌شدگان مدارس استعدادهای درخشان قبلا در سایر مدارس ثبت‌نام کرده‌اند، در صورت پذیرش، سایر مدارس، موظف به ارسال بی قید و شرط پرونده تحصیلی آن‌ها بوده و اگر وجهی بابت ثبت‌نام دریافت کرده باشند، نسبت به استرداد آن اقدام کنند.


۱۴۰۰/۰۳/۱۳، ۱۲:۱۶:۵۸       390
اخبار مرتبطFacebook    Google    LinkedIn    Twitter
کارآموزان ما
دروه های ما
مدرسین ما